Dieta Na Sześciopak

dieta na sześciopak
Dieta na sześciopak jest jednym z kluczowych czynników na piękne mięśnie brzucha. Bez odpowiedniej diety nie uda nam się zadbać o poprawną widoczność mięśni.
 

Dieta na sześciopak

By mieć widoczny sześciopak należy spełniać dwa warunki. Mieć zbudowane mięśnie brzucha oraz mieć niski poziom tkanki tłuszczowej by mięśnie te były widoczne. Niski poziom tkanki tłuszczowej zawdzięczamy odpowiedniej diecie na sześciopak. Dieta ta zawiera kilka uniwersalnych zasad, które powinny towarzyszyć każdemu kto chce mieć 6pak na brzuchu. W podobnym tonie pisałem w tematach: Jak Zrzucić Brzuch oraz Jak Szybko Schudnąć.
 

Wprowadź więcej posiłków do diety na sześciopak

Spożywanie większej ilości małych posiłków jest korzystniejsze dla naszego organizmu niż spożywanie 3 dużych posiłków. Jedzenie większej liczby posiłków powoduje stabilizacje poziom cukru dzięki czemu nie mamy ochoty na słodycze. Głód to zjawisko w którym nasz organizm domaga się cukru. Gdy mamy długi odstęp między posiłkami i zaczynamy czuć się głodni organizm zacznie szukać możliwości najszybszego uzupełnienia cukrów. Najprostszym źródłem cukrów są słodycze. Jeżeli jesteśmy głodni ciężko unikać nam pokusy na przekąski i słodycze. Regularny odstęp między posiłkami zmniejsza łaknienie i nie wytwarza takiej ochoty na słodycze.
 

Wyrzuć ze swojej diety śmieci by mieć sześciopak

Drugim składnikiem diety na sześciopak jest wyrzucenie wszystkich śmieci które spożywamy. Można spożywać kalorie i kalorie. Jedna grupa kalorii to takie, które budują nasz organizm i sprawiają, że staje się on silny, ma mnóstwo energii i chęci do działania. Druga grupa kalorii sprawia, że staje się on powolny, zamulony i ma tylko chęć się obijać. Do tej drugiej grupy kalorii śmieciowych zaliczają się słodycze, fast foody, napoje gazowane, przekąski czy alkohol.
 

W diecie na sześciopak nie ma miejsca na „białe substancje”

Białe substancje, białe używki, biała trucizna. Jak zwał tak zwał. Właśnie takimi nazwami określa się cukier, sól i białą mąkę. Te substancje są szkodliwe dla naszego organizmu i działają na niego w bardzo niekorzystny sposób. Ogranicz korzystanie z nich, nie są one ci do niczego potrzebne. Cukier zastąp miodem, sól wyrzuć a białą mąkę zamień na ciemną pełnoziarnistą.
 

Więcej wody w diecie na sześciopak

Codziennie człowiek powinien spożyć minimum 2 litry płynów. Od jakości tego płynu zależy ile będzie to dodatkowych kalorii. Możesz spożyć 2 litry coli i wpakować w siebie 2000 kalorii albo możesz spożyć 2 litry wody i wpakować w siebie 0 kalorii. Wybór jest prosty – albo spożywasz niepotrzebne kalorie albo ich nie spożywasz. Wodą powinieneś zastąpić jak najwięcej innych płynów. Powinieneś ją spożywać zamiast napoi gazowanych, zamiast soków czy nawet zamiast kawy i herbaty.
 

Wytrwałość na diecie jest kluczem do sześciopaka

Wszystkie powyższe zasady mają jeden wspólny czynnik. One działają tylko wtedy gdy się do nich stosujesz. Wtedy gdy stosujesz się do nich nie przez dzień, nie przez dwa, a co najmniej przez miesiąc. Dieta na sześciopak wymaga konsekwencji i poświęcenia przez kilka tygodni. Nie da się osiągnąć sześciopaka w 3 dni. Dlatego trwale musisz wprowadzić te zmiany do swojego jadłospisu.
 

Jeżeli masz pytania co do diety na sześciopaka podziel się nimi w komentarzach

 


Poprzedni post:
Czas Regeneracji Mięśni
Polecany post:
Jakie Owoce Na Odchudzanie


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch? Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym? Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!