Jak z 40 % Tłuszczu Dojść Do 15 % ?

jak schudnąć
Jeżeli obecnie posiadasz tkankę tłuszczową na poziomie około 40 %to tak naprawdę nie potrzebujesz wymyślnych i skomplikowanych sposobów na to by schudnąć i zmniejszyć poziom tłuszczu.
 

Jedz mniej, więcej się ruszaj

Przy takim poziomie tłuszczu wystarczy zastosować się do tej prostej zasady. Czyli jedz mniej i więcej się ruszaj.
 
Wyrzuć całe śmieciowe jedzenie jakie masz w domu (więcej o tym pisałem we wpisie jak zrzucić brzuch oraz we wpisie jak szybko schudnąć). Jedz 5-6 racjonalnych zbilansowanych porcji dziennie. Największą wadą naszego odżywiania jest to, że jemy porcje jedzenia o wiele większe niż potrzebujemy. Dlatego wprowadź zmiany i jedz tylko w momencie bycia głodnym.
 
Zapytaj siebie: W skali od 1 do 10 jak bardzo jestem głodny? I odpowiedz sobie na pytanie czy faktycznie jesteś głodny czy jednak jesz z jakiegoś innego powodu. Nie przejadaj się. jedz powoli i w momencie poczucia sytości przestań jeść.
 
Do tego zacznij się ruszać. Wystarczy dodać 30 minut marszu dziennie. Siłownia to już wyższa szkoła jazdy i na początku spokojnie można jej unikać. Im więcej ćwiczysz tym lepiej ale na początek 30 minut ćwiczeń kardio wystarczy. Marsze, bieganie, rower lub inne znane formy kardio.
 
Wprowadzając takie zmiany szybko zauważysz, że nadmierne kilogramy znikają.


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!