Jak Szybko Schudnąć Bez Ćwiczeń

jak szybko schudnąć bez ćwiczeń
Czy da się szybko schudnąć bez ćwiczeń? Jak duże znaczenie mają ćwiczenia w procesie odchudzania i czy trzeba je wykonywać czy sama dieta wystarczy?
 

Bez ćwiczeń szybko schudnąć się nie da

Oczywiście bez ćwiczeń schudnąć się da jednak na pewno nie będzie to tak szybkie odchudzanie jak z włączeniem ćwiczeń do swojego codziennego planu dnia. Według różnych źródeł dieta to około 70% sukcesu a ćwiczenia 30%. Stosując ćwiczenia przyśpieszmy odchudzanie o 30%. Natomiast gdy nam zależy i ćwiczymy więcej niż godzinę dziennie wartość ta rośnie nawet do 50%. Czyli połowa skutecznego odchudzania zależy od diety, a połowa od ćwiczeń.
 

Jeżeli chcesz schudnąć bez ćwiczeń to choć zacznij się więcej ruszać

Jak widzisz ćwiczenia są nieodzownym elementem szybkiego odchudzania. Jeżeli jednak nie chcesz ćwiczyć czy to w domu czy na siłowni, to po prostu zacznij więcej się ruszać. Wystarczą szybkie intensywne spacery zwane marszami 😉 Nie ma to być spacerek jak w niedzielę po kościele tylko żwawym, zdrowym tempem marsz minimum 30 minut dziennie. Jeżeli nie wykonujesz żadnych ćwiczeń to taki marsz robić najlepiej codziennie 7 dni w tygodniu. Absolutne minimum to 3 dni.
 

Minusem chudnięcia bez ćwiczeń jest nieatrakcyjna sylwetka

Bardzo dużym minusem odchudzania bez ćwiczeń jest nieatrakcyjna sylwetka pomimo zgubionego tłuszczu. Ciało będzie wyglądać brzydko, mięśnie będą nieuformowane, skóra będzie wisieć i nie będzie ci się to podobać. Nawet jeżeli przy rygorystycznej diecie uda ci się szybko schudnąć to będzie to miało widoczne skutki na twoim ciele. W moim odczuciu celem odchudzania jest uatrakcyjnienie sylwetki a nie na siłę pozbycie się kilogramów. Dlatego odchudzanie bez ćwiczeń to słaba opcja.
 

Co jeść by chudnąć

W taki razie co jeść by szybko schudnąć. To temat bardzo długi i był poruszany na blogu wcześnie. Polecam dwa inne wpisy na moim blogu – jak zrzucić brzuch oraz jak szybko schudnąć. W skrócie mówiąc: ograniczenie niskiej jakości produktów i kontrolowanie tego co jemy. Ograniczenie cukrów, soli, białej mąki, napojów gazowanych. Spożywanie w regularnych odstępach zbilansowanych posiłków, dużo warzyw, kasz i wysokiej jakości produktów.

 

Jeżeli masz swoje przemyślenia odnośnie tego jak szybko schudnąć bez ćwiczeń zostaw je w komentarzach


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!