Jesteś Tym Co Jesz

zdrowe odżywianie
To co wkładasz do buzi przemienia się w to jak wygląda twoje ciało, jaką masz energię i jak się czujesz. Dlatego dobrze zastanów się co zjadasz każdego dnia.
 
Jeżeli zjadasz śmieci twoje organy i samopoczucie będzie w śmieciowym nastroju. Będziesz jak nienaoliwiona, zardzewiała i zastała maszyna. Jak maszyna o którą nikt się nie troszczy, nikt się nią nie opiekuje i nikt o nią nie dba. Jak maszyna zostawiona na środku złomowiska czekająca na samounicestwienie.
 
Możesz też dbać o swój organizm jak o najnowsze Ferrari, pieścić, troszczyć się i doglądać. Stawać na głowie by dostarczyć mu jak najlepszych budulców oraz pełni witamin i minerałów. Tylko od ciebie zależy co wkładasz do ust, co jesz i co dostarczasz organizmowi.
 
Dlatego przed każdym posiłkiem popatrz na niego i zadaj sobie pytanie: Czy to co zjem sprawi, że mój organizm będzie zdrowszy i sprawniejszy?
 
Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to jak najbardziej powinieneś zjeść ten posiłek. Jeżeli odpowiedź brzmi NIE, to wtedy pomyśl jak zmienić/dopieścić posiłek by był bardziej zdrowy i lepiej wpłynął na twoje ciało.


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!