Jak Schudnąć

jak schudnąć
Nieco z jajem i przytupem o tym jak schudnąć. 4 kroki i 3 zasady jak to się robi. To – czyli jak się chudnie.
 

Krok 1 jak schudnąć – ustal ile dokładnie chcesz schudnąć i w jakim czasie

Niby to banał i myślisz teraz sobie po co mam to robić. Jednak jeżeli bym kazał ci biegać to zapytałbyś jak szybko i jak długo. Jeżeli statek wypływa z portu i nie wie dokąd ma płynąć to nigdy tam nie dopłynie.
 
Jeżeli nie wiesz ile chcesz schudnąć i w jakim czasie to zrobić to nigdy nie uda ci się tego osiągnąć. Postaw sobie realne możliwe do osiągnięcia zadanie. Schudnąć 1 kg w 30 dni to żaden problem, do tego nie potrzeba niczego. Z drugiej strony też schudnąć 10 kg w 30 dni bez pomocy dietetyka/trenera się nie uda. Korzystając z darmowych porad oscyluj w granicy 5 kg w miesiąc.
 

Krok 2 jak schudnąć – dowiedz się jak to się robi

Masz zamiar przejść na dietę i dietetycznie się odżywiać, ale czy wiesz jak to się robi? (będzie o tym w kolejnych punktach) Dlaczego majtek jest majtkiem a kapitan kapitanem? Bo kapitan wie kiedy i jak mocno przekręcić ster, kiedy dać całą naprzód a kiedy wstecz. Statek pod dowództwem majtka nie dopłynąłby z Gdańska do Szczecina a co dopiero do Australii.
 
Dowiedz się czym charakteryzuje się dieta odchudzająca i jak powinieneś ćwiczyć. Ten artykuł odpowie ci na te pytania.
 

Krok 3 jak schudnąć – zaplanuj

Wiesz już, że (dla przykładu) chcesz schudnąć 5 kg w miesiąc. Teraz trzeba powziąć odpowiednie kroki i wszystko zaplanować i przygotować się. Tak tak. Kapitan statku zupełnie co innego każe zapakować na pokład jeżeli płynie z Gdańska do Szczecina, a co innego jeżeli płynie z Gdańska do Australii. Musi już przed wypłynięciem wiedzieć jak długo potrwa podróż, jakie będą spodziewane warunki atmosferyczne i ile prowiantu zabrać.
 
Tak samo ty zaplanuj. W jakie dni będziesz ćwiczyć i w jakich godzinach. Czy będzie to 2, 3 czy 4 razy w tygodniu. Czy będzie to bieganie czy siłownia, a może pływanie albo zumba? Jeżeli wcześniej nie ustalisz sobie grafiku wtedy zawsze ci coś wypadnie i ominiesz trening. A nie tak to ma wyglądać. Zaplanuj sobie na co najmniej 2 dni w przód co będziesz jeść. Kiedy i w jakich porach zrobisz sobie zakupy, co zabierzesz do pracy i ile czasu jesteś w stanie poświęcić na gotowanie dietetycznych rzeczy.
 

Krok 4 jak schudnąć – wykonaj i nigdy się nie poddawaj

Wykonałeś krok 1, krok 2, krok 3 – to został ci już ostatni krok, po prostu to wszystko zrobić. Niekiedy to najtrudniejszy krok, ale bez niego wszystkie poprzednie nie mają sensu. Wszystkie poprzednie to tylko przystawka. Ten krok do danie główne. I jeżeli podczas wykonywania tego kroku najdą cię głupie myśli powtarzaj sobie:  
Dam radę!  
Mogę to zrobić!  
Nic mnie nie powstrzyma!  
Nigdy nie zrezygnuję – Wytrwam!  
 
A teraz w 3 punktach a tym jak rozpocząć odchudzanie i jak schudnąć. Czym jest dieta odchudzająca i jak dobrać trening.
 

Zasada 1 jak schudnąć – żryj mniej złego

Lekko parafrazując powiedzenie: jak schudnąć? mniej żreć. Nie chodzi o to by mniej żreć. Tak można schudnąć, ale to mało skuteczna metoda. Nie dążymy do tego by się głodować. Chodzi o ty by jeść mniej złego jedzenia, a więcej dobrego. Oto podstawowa lista złych produktów:

– napoje gazowane
– alkohol
– napoje energetyzujące
– czekolada/słodycze/słodkie bułki
– pizze i fast foody oraz gotowe jedzenie jedynie do odgrzania
– smażone dania obiadowe i dania kuchni polskiej
– płatki śniadaniowe, tłusta kiełbasa i razowe pieczywo
– cukier w każdej postaci
 

Zasada 2 jak schudnąć – żryj więcej dobrego

Należy zastosować podmiankę. Powyższą listę złych produktów zamienić a tę listę dobrych produktów i spożywać codziennie:
– woda, herbata i ziółka
– kasza jaglana, gryczana, kuskus
– chude mięso i ryby
– duża ilość warzyw
– pieczywo pełnoziarniste
– chude szyneczki i ser

 

Zasada 3 jak schudnąć – rusz się

W dzisiejszych czasach jesteśmy dosłownie przyspawani tyłkiem do krzesła, kanapy i łóżka. Dosłownie w większość przypadków nasz tyłek przez 23 na 24 godziny dotyka jednego z tych 3 wymienionych beli. To wielce przytłaczające i z ogromną szkodą dla nas. Dlatego to co musisz zrobić, to dodatkowo oderwać przynajmniej na jedną godzinę dziennie tyłek od tych przedmiotów.
 
Czy pójdziesz na spacer, czy na marsz, czy pobiegać, czy na siłownię, czy na zumbę, czy na fitnes, czy na rolki, czy pograć w piłkę, czy popływać czy powspinać się na ściance czy cokolwiek innego nie ma znaczenia. Po prostu na godzinę dziennie oderwij swój zad od krzesła, kanapy bądź łóżka. KA PE WU?
 

Jak schudnąć? Srak! Po prostu zastosuj się do tego co wyżej napisałem

Wiem, że próbując schudnąć szukamy jakiś ekwilibrystycznych sposobów i tajnych metod. One jak najbardziej istnieją, sam jestem twórcą jednej z takich metod jednak to co przeczytałeś wyżej to są absolutnie podstawy. Nie potrzebujesz nic więcej aby schudnąć niż to co jest powyżej. Serio. Jeżeli zastosujesz się tylko do tych kilku powyższych punktów to schudniesz te 5 kg w miesiąc.
 
Przemebluj swoją kuchnię. Przestań w niej trzymać zakazane produkty. Trzymaj dobre produkty. Do tego wprowadź odpowiednią dawkę ruchu. A jeżeli chcesz poznać tajne i ekwilibrystyczne metody odchudzania, które pozwalają schudnąć od 8 do 12 kg w 30 dni, to wpisz poniżej swojego mejla, to ci je wyśle.
 

 

Jeżeli masz swoje sposoby jak schudnąć podziel się nimi w komentarzu

 


Tagi: jak schudnąć, jak schudnac


4 Replies to “Jak Schudnąć”

  1. Poproszę o pomoc jaki będzie koszt?

  2. 12 kilo w 30 dni ? Brzmi obiecujaco

  3. Poproszę, jaki koszt?

  4. Marek Ratyński says:

    Jeśli jest możliwość zrzucenia 12 kg w 30 dni w takim razie się na to pisze! 🙂

Komentarze są zamknięte.