Jak Schudnąć w 3 Dni

jak schudnąć w 3 dni
Krótkie intensywne odchudzanie czyli jak schudnąć w 3 dni. Czasami zdarza się taka sytuacja, że w krótkim czasie musimy pozbyć się 2-3 kilogramów. Jest to możliwe ale takie intensywne odchudzanie wymaga sporego zaangażowania i dużej siły woli.
 

Ile można schudnąć w 3 dni?

W normalnych warunkach 1 kg. Przy sprzyjających warunkach 2-3 kilo. Ilość utraconych kilogramów zależy od ilości poświęconego czasu na trening i silnej woli która z jednej strony zmusi nas do treningu a z drugiej sprzeciwi się podjadaniu. Przy czym nie można stale chudnąć 3 kg w 3 dni. Takie odchudzanie to jednorazowy wyskok.
 

Jak schudnąć w 3 dni – ćwicz intensywnie

Jeżeli chcesz dużo schudnąć to obowiązkowo musisz w ciągu tych 3 dni intensywnie ćwiczyć. 30 minutowy spacer to jest zdecydowanie za mało. Podczas takiego odchudzania odpowiednia ilość treningu to 2 godziny dziennie. Z czego można zrobić godzinę treningu siłowego i godzinę treningu cardio.
 
Zaczynamy od treningu siłowego po czym godzina biegania. Następnego dnia znowu trening siłowy po czym godzina roweru/basen. Trzeciego dnia również trening siłowy i godzina biegania. Taka intensywność na pewno nie jest przeznaczona dla osoby początkującej. Jednak jeżeli jesteś osobą początkującą to tak jak mówiłem musisz mieć silną wole by zmusić się do takiego wysiłku.

 

Jak schudnąć w 3 dni – jedź mądrze

Tak intensywne odchudzanie również w kwestii diety różni się od normalnego odchudzania. Przez 3 dni jemy tylko warzywa, kasze i jajka. Na nic innego nie możemy sobie pozwolić. Wszystkie przepisy stosowane w normalnej diecie w tym przypadku odpadają.
 
Na śniadanie jemy jajka (jajecznicę) z warzywami. Na obiad i kolację jemy kaszę z warzywami i chudym mięsem. Kasza jaglana, gryczana, jęczmienna. Chude mięso to kurczak indyk lub łosoś. Przez te 3 dni nie jemy chleba, słodyczy, owoców, ani dosłownie niczego innego prócz warzyw, kasz, jajek i chudego mięsa. Do tego również pijemy samą wodę. Wszystkie herbatki, kawki, napoje gazowane i inne odpadają.
 

Jeżeli masz pytania do tego jak schudnąć w 3 dni zostaw je w komentarzu


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!