Sześciopak Robi Się w Kuchni? Fakt czy Mit?

sześciopak
Popularne jest powiedzenie, że sześciopak (płaski brzuch u kobiet) robi się w kuchni. Ile jest w tym prawdy i jaka jest idealna strategii na posiadanie sześciopaka?
 

Odsłaniasz mięśnie spalając tłuszcz

Powiedzenie sześciopak robi się w kuchni dosłownie tłumaczy się jako powiedzenie, że dzięki odpowiedniej diecie spala się tłuszcz. Spal tłuszcz z brzucha, a będziesz miał sześciopak. Niestety to się nie sprawdza.
 
Spalając tłuszcz po prostu nie będziesz miał tłuszczu. Nie oznacza to, że automatycznie zyskasz mięśnie. Przypomnij sobie wszystkie chude osoby, które znasz. To, że są chude to nie znaczy, że mają sześciopak, bo nie mają. Nie chodzi nawet o chude osoby. 99,9% sportowców mimo, że mają bardzo niski poziom tłuszczu, to z sześciopakiem nie mają nic wspólnego choć są na najlepszych dietach.
 

Mięśnie rzeźbisz ćwiczeniami

Jeżeli nie ćwiczysz brzucha, to po prostu nie masz tam mięśni. Nawet w momencie jak masz mało tłuszczu, to nic tam nie będzie widać. Musisz zbudować mięśnie, które będzie widać. Sportowcy z reguły nie mają sześciopaka, bo nie ćwiczą mięśni brzucha w taki sposób jak kulturyści. Żeby mieć mięśnie brzucha, musisz je zbudować tak jak każde inne mięśnie na siłowni.
 

Sześciopak = ćwiczenia + spalenie tłuszczu

Przepis na sześciopak? Musisz mieć niski poziom tłuszczu oraz mocno zbudowane mięśnie brzucha. Samo „robienie brzucha w kuchni” nie wystarczy. Chyba, że prócz diety będziesz robił brzuszki w oparciu o lodówkę 😉


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Zbudować Mięśnie?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Zaawansowanych Trików i Porad!