Oddech Który Odchudza

oddech odchudzający
Dziś o specjalnym oddechu, który pośrednio odchudza, a którego głównym zadaniem jest dotlenienia mózgu.
 

W ostatnim wpisie o aronii mówiłem o uszczelnieniu naczyń krwionośnych tak by więcej tlenu dostawało się do mózgu. Gdy jesteśmy niedotlenieni to nasze ciało reaguje stałym zmęczeniem i złym samopoczuciem co wytwarza stres. Stres następnie w wielu przypadkach wywołuje niedający się opanować przymus nagłego zjedzenia czegoś słodkiego więc po prostu sięgamy i pochłaniamy bez namysłu tabliczkę czekolady.
 
Wbrew pozorom sporo osób jest cały czas niedotlenionych i teraz przedstawię ci ćwiczenie jak to zmienić. Warto to ćwiczenie wykonywać minimum raz dziennie. Przed przystąpieniem do ćwiczenia warto porządnie wywietrzyć sobie pokój i otworzyć okno. Obawiam się, że jeżeli mieszkasz w centrum to nie zadziała ono najlepiej i szczególnie wtedy warto wybrać się na łono natury.
 
Ćwiczenie to polega na wzięciu 10 bardzo głębokich i bardzo powolnych wdechów i wydechów. Ważna jest też technika tego oddechu. My normalnie oddychamy tak, że unosi się klatka piersiowa a brzuch pozostaje w miejscu. W tym ćwiczeniu oddychamy brzuchem. Czyli biorąc wdech wypychamy brzuch a klatka pozostaje nieruchoma. Robiąc wydech wciągamy brzuch.
 
Zrób 10 wdechów i wydechów. Jeżeli teraz ziewasz, albo czujesz lekkie zawroty głowy to znak, że cały czas jesteś niedotleniony.
Teraz otrzymałeś kopa tlenu do mózgu i on sam aż się zdziwił co zrobić z taką ilością tlenu i stąd zawroty głowy. Więc jeżeli masz takie objawy to zdecydowanie wykonuj to ćwiczenie minimum raz dziennie.
 
Ta metoda też dobrze działa w momencie, gdy mamy ochotę na słodycze. Powstrzymaj się na ułamek sekundy, podejdź do okna i zrób te 10 oddechów. Po wykonaniu ćwiczenia ochotą na słodkie powinna zniknąć całkowicie lub przynajmniej zelżeć.
 

 


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Zbudować Mięśnie?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Zaawansowanych Trików i Porad!