Która Droga Do Schudnięcia Jest Najszybsza?

odchudzanie
Możemy wyróżnić 3 drogi które mogą doprowadzić nas do takiej sylwetki jaką byśmy chcieli. Każda droga ma swoje zalety i wady oraz każda droga sprawia, że potrzebny jest inny czas na utratę kilogramów.
 

Dieta

Dieta to około 70% sukcesu. Około bo to zależy również od indywidulanych uwarunkowań więc może być to i 60% jak i 80%. Nie mniej w każdym przypadku lwią część odchudzania stanowi dieta.
 
Jeżeli chcesz zacząć odchudzanie a kompletnie nie wiesz jak zacząć to na początku skup się na diecie. Na starcie wyeliminuj złe nawyki żywieniowe, wyeliminuj złe produkty i pozbądź się syfu z lodówki – więcej o tym przeczytasz we wpisie jak szybko schudnąć.
 
Gdy pozbędziesz się złych nawyków to już połowa sukcesu na tobą. Teraz te złe nawyki należy zastąpić nowymi. Więc o tym przeczytasz we wpisie dieta.
 

Bez zmiany diety ani rusz

Może należysz do tej grupy osób, które diety nie chcą zmieniać ale chcą schudnąć. Co wtedy? Masz problem. W takim wypadku możesz zacząć ćwiczyć 5 godzin dziennie i to będzie rozwiązanie. Jednak rozwiązanie bardzo nie efektywne. Okej na pewno schudniesz ale będzie to obarczone wielkim wysiłkiem i ogromną siłą woli, nie wspominając o masie potrzebnego czasu. Jeżeli chcesz szybko schudnąć dieta to podstawa.
 
Najczęstszą przypadłością pań chodzących na zajęcia fitness i mających zamiar schudnąć a nie mogących tego osiągnąć jest brak odpowiedniej diety. Panie katują się 2-3 godziny a efektów nie ma. Efektów nie ma bo ćwiczenia to 30% sukcesu. Więc nawet jeżeli to 30% jest pachnące, świecące i błyszczące to na nic się to zda skoro pozostałe 70% (dieta) jest brudne, śmierdzące i zakurzone.

 

Bieganie

Bieganie jest ciężkie zwłaszcza dla początkujących gdy w ogóle nie mamy formy ani kondycji. Gdy po 100 metach jesteśmy zmęczeni ciężko nam zmobilizować się do godzinnego wysiłku.
 
Zaletą biegania jest to, że gdy już się przełamiemy i osiągniemy znośny poziom, to w stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie spalić dużo kalorii. Więcej kalorii niż na siłowni. Z tego powodu jeżeli masz maksymalnego fiksa na punkcie utraty wagi to bieganie jest dla ciebie.
 

Siłownia

Efekty odchudzania są wolniejsze na siłowni niż podczas biegania jednak podczas ćwiczeń dostajemy coś czego nie dostajemy podczas biegania. Nasze mięśnie rosną i nabierają kształtu, wzmacnia się nasze ciało.
 
Podczas odchudzania zazwyczaj najbardziej chodzi nam o sylwetkę, a nie o samą bezpośrednią utratę wagi. Właśnie ten plus ma siłownia, że prócz spalania kalorii buduje też mięśnie.
 

Najszybsza droga

Najszybszą drogą jest połączenie 3 metod. Dieta + jednego dnia siłownia + drugiego dnia bieganie. (Przy czym mniej na uwadze, że te wpis jest dla osób początkujących – są też inne skuteczniejsze metody ale to już temat nie na dzisiejszy wpis)
 
Jeżeli połączysz te 3 metody i dołożysz do tego swoje zaangażowanie schudniesz 4-6 kg w miesiąc, około 10 kg w 2 miesiące i 50 kg w rok.
 


„Jak Schudnąć 8 Kg w 30 Dni”
Bez Wysiłku i Wyrzeczeń

Wpisz swój email, na który wyślę ci zaawansowane metody odchudzania i niesamowite triki spalające tłuszcz.