Dieta Odchudzająca Dla Mężczyzn

dieta odchudzająca dla mężczyzn
Dieta odchudzająca dla mężczyzn nieco różni się od diety dla kobiet. Ogólną zasadą dla mężczyzn jest to, iż im więcej testosteronu mamy tym niższy będziemy mieli poziom tłuszczu. Dlatego prostym trikiem który powinien zastosować każdy odchudzający się facet jest zwiększenie poziomu testosteronu. I można to osiągnąć w bardzo prosty sposób. Zasada jest taka, że tłuszcze wpływają na poziom naturalnej produkcji testosteronu i spożywając określone tłuszcze możemy tą produkcję zwiększyć lub zmniejszyć.
 

Dieta odchudzająca dla mężczyzn – czego unikać

Unikamy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych czyli wszystkich niskiej jakości olejów czyli rzepakowego, słonecznikowego czy lnianego. Do tego dochodzi cała grupa produktów pochodzenia sojowego które mocno obniżają poziom testosteronu. No i oczywiście wszystkie tłuszcze trans czyli te z fast foodów, frytek i hamburgerów.

 

Dieta odchudzająca dla mężczyzn – co jeść

Najlepsze są produkty z grupy nasyconych kwasów tłuszczowych oraz jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Tutaj możemy wyróżnić produkty takie jako oliwa z oliwek, olej kokosowy, olej palmowy, orzechy brazylijskie, awokado czy jajka. Orzechy brazylijskie w ilości 2-3 dziennie, najlepiej rano na czczo. Łyżeczkę oliwy z oliwek można dodać do sałatki a olej kokosowy do koktajlu. Jajka na twardo albo w jajecznicy.
 

Video dieta odchudzająca dla mężczyzn


 

Jeżeli masz pytania co do diety odchudzającej dla mężczyzn zostaw je w komentarzach


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Skutecznych Trików i Porad!