Dbaj o Swoje Ciało!

blog  o odchudzaniu

Twoje ciało jest jedynym pojazdem które masz i które będziesz miał w swoim życiu. Możesz kupić wszystko, mieszkanie, samolot, podróż dookoła świata, ale nowego ciała nie możesz kupić. Zarezerwuj godzinę dziennie na to by zadbać o swoje ciało. Z badań naukowych wynika, że osoby regularnie biegające żyją 5-7 lat dłużej niż osoby nie będące aktywne sportowo. Ruch, bieganie, siłownia to długofalowa inwestycja w swoje zdrowie i samopoczucie.
 
Nasze ciało jest stworzone do aktywności. Przez tysiące lat nasi przodkowie byli w ruchu. Polowali, gonili zwierzynę, chodzili rozstawiali pułapki, zbierali grzyby i jagody. Przemieszczali się, ćwiczyli walkę i przenosili ciężary. Dopiero przez ostatnie 50 lat znacznie zwolniliśmy. Siedzimy po 8 godzin na tyłkach w biurach przed komputerem. Nasze ciała do tego przywykły ale nie zostały do tego stworzone.
 
Tak samo nasze ciała nie zostały stworzone do trawienia fast foodów, śmieciowego jedzenia i przyjmowania chemii. Przywykliśmy do tego, ale nie zostaliśmy do tego stworzeni. Jeżeli chcesz lepiej się czuć, to musisz odżywiać się lepiej, bardziej zdrowo i naturalnie oraz więcej się ruszać. Do tego zostałeś stworzony i zaprojektowany i w takim środowisku działasz najlepiej, najbardziej sprawnie i żyjesz dłużej.


Jak Szybko Schudnąć? Jak Zrzucić Brzuch?
Jak Zbudować Mięśnie?
Jak Być Pięknym, Wysportowanym i Zdrowym?
Ponad 300 Zaawansowanych Trików i Porad!