3 Ćwiczenia Na Jędrne Pośladki

ćwiczenia na pośladki
Jak ujędrnić pośladki. 3 ćwiczenia jak ujędrnić i wzmocnić pośladki aby stały się seksowniejsze. Zestaw do wykonywania w domu.

Ćwiczenia na pośladki

Efektem ubocznym przygotowanych przeze mnie ćwiczeń jest to, że za kilka tygodni mężczyźni nie będą mogli oderwać od nich wzroku. Jeśli chcesz sobie tego oszczędzić, to nie ćwicz.

Przysiady

Stań w rozkroku i zrób przysiad. Na pośladki najlepsze są krótkie przysiady, czyli nie musisz schodzić aż do kąta 90 stopni, wystarczy 10 – 20 cm. Ważne jest to, aby zacisnąć z całej siły pośladki, tak jakbyśmy chcieli zgnieść znajdującego się między nimi orzecha włoskiego. Wykonaj tyle powtórzeń na ile masz siły. Najlepiej podzielić to w serie i zrobić 3×500 powtórzeń. Dzięki temu pośladki będą mocne i sprężyste. Jeżeli robisz dziennie 3×100 powtórzeń nie musisz już wykonywać innych ćwiczeń.
jędrne pośladki

Unoszenie bioder

Połóż się na plecach i nogi rozstaw na szerokość barków. Następnie unieś pośladki tak by od kolan po łopatki ciało było w linii prostej. Wykonaj 20 powtórzeń.
brazylisjkie pośladki

Unoszenie zgiętej nogi

Uklęknij i oprzyj ręce na ziemi. Następnie unieś jedną nogę do góry (zgiętą) tak by kolano było na poziomie pośladka. Wykonaj 12 razy na prawą nogę i 12 na lewą nogę.
seksowne pośladki

A jakie są wasze ulubione ćwiczenia na pośladki?

2 Replies to “3 Ćwiczenia Na Jędrne Pośladki”

  1. Przysiady zdecydowanie najlepiej rozwijają mięśnie pośladkowe 😉

    1. Nie zgodzę się z tym tak do końca, mięśni pośladków jest więcej niż jeden, więc dobrze ćwiczyć je wszystkie ale przysiady są dobre bez wątpienia 🙂

Komentarze są zamknięte.