Trener Personalny Gdańsk :)


Poprawię Twoją Sylwetkę
Nawet Jeśli Dotychczas w Ogóle Sobie Nie Radziłeś z Treningiem…

 

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady eksperta to dobrze trafiłeś. Trening personalny w Gdańsku jest dla tych, którzy chcą SZYBKO i SKUTECZNIE zmienić swoją sytuację.
 
Dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania. Potrafię dobrać odpowiedni trening pod każdą osobę.
 
Poprowadzę dowolny trening dostosowany do Twoich potrzeb: redukcja tkanki tłuszczowej / budowanie czystej masy mięśniowej / poprawa wyników siłowych / poprawa dynamiki i cech motorycznych / ogólna poprawa samopoczucia i kondycji fizycznej / zwalczanie otyłości.
 
Dostajesz u mnie trening z elementami fitnessu, crossfitu, boksu i siłowni. Po to by był on jak najskuteczniejszy i sprawiał Ci najwięcej przyjemności.
 

Tak Naprawdę, Pomogę Ci We Wszystkim Czego Potrzebujesz, a Przede Wszystkim:

– Budowa masy mięśniowej
– Budowa siły mięśniowej
– Rzeźbienie sylwetki
– Poprawa kondycji i ogólnej sprawności ciała
– Powrót do formy po przerwie
– Spalanie tkanki tłuszczowej
– Przygotowanie do triatlonu, maratonu
– Poprawa przygotowania motorycznego (dla zawodowców)

 

Darmowa Pierwsza Konsultacja

Podczas niezobowiązującej rozmowy ustalimy twój cel, przeanalizujemy dotychczasową aktywność i odżywianie. Dostosujemy trening do twojego trybu życia, tak żebyś miał jak najlepszy efekt oraz ustalimy miejsce ewentualnych treningów.
 

Treningi Personalne w Gdańsku

Prowadzę treningi personalne w Gdańsku z dojazdem do klienta, na otwartym terenie i w klubach fitness. Domyślnym miejscem prowadzenia treningów jest klub w Gdańsku Stoczni. W przypadku wyboru tego klubu ćwiczący nie ponosi dodatkowych kosztów wejścia do klubu.
 

Wiem Co Zrobić, Żebyś Osiągnął Wymarzoną Sylwetkę i Wiem Jak Przebyć Tę Drogę Kilkukrotnie Szybciej

 
Czas trwania każdego treningu wynosi 60 – 90min i jest on zależny od formy oraz intensywności przeze mnie zaplanowanej.
 

Kim Jestem?

Jestem certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Sportu. Mam wieloletnie doświadczenie w treningu, brałem udział w licznych zawodach sportowych, nawet Mistrzostwach Polski. Stawiam na wszechstronność, a nie tylko na bycie napakowanym. Oto ważniejsze zawody, w których startowałem:


trener personalny trójmiasto
trener personalny gdynia
trener osobisty gdańsk

 

Mógłbyś Zadać Pytanie: Jędrek, Ale Za Co Ja Tobie Płacę?

Płacisz za swój oszczędzony czas i nerwy, których NIE stracisz podczas nieefektywnych treningów, ponieważ to ja jestem saperem, który oczyści Ci drogę przez pole minowe.
 
Czym konkretnie się zajmę w Twoim przypadku zależy tylko od Ciebie i tego czego Ty potrzebujesz.
 
Płacisz mi za to, że pokażę Ci sprawdzone i skuteczne metody trenowania, te które działają i przyniosą Ci efekty, do których razem dojdziemy.
 

Twoja Przemiana Nabierze Prędkości

Będziesz się uczył na moich błędach, nie swoich… więc Twoja przemiana nabierze prędkości niczym pocisk wystrzelony z czołgu. W końcu zobaczysz wymarzone efekty.

 

Trener Personalny Gdańsk
Zadzwoń Teraz:

728278809 lub jedrzej.waszkiewicz(małpa)gmail.com
 

Trening Personalny w Gdańsku w Terenie

Treningi personalne mogą odbyć się na otwartym terenie. W Gdańsku istnieje wiele ciekawych miejsc na trening. Do najpopularniejszych należą okolice stadionu PGE Areny, okolice nadmorskie oraz park/wzgórze między Manhatanem a siedzibą Wirtualnej Polski. Istnieje możliwość wyboru dowolnego miejsca na trening.
 

Trening Personalny z Dojazdem do Domu w Gdańsku

Trening personalny może również odbyć się u klienta w domu. Posiadam wszelkie niezbędne akcesoria treningowe, które towarzyszą mi podczas wyjazdów do klienta. Koszt treningu z dojazdem do klienta powiększony jest o kwotę 50 zł. W przypadku bardzo dalekiego dojazdu koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.
 

Treningi Personalne na Siłowni w Gdańsku

Miejscem docelowym prowadzenia treningów jest klub w Gdańsku Stoczni. Istnieje możliwość poprowadzenia treningu na innej siłowni na terenie Gdańsk. Jednak nie każda siłownia pozwala na prowadzenie treningów przez zewnętrznych trenerów. W przypadku wyboru zewnętrznej siłowni należy doliczyć do kosztów karnet dla siebie i dla trenera. Ustalenie zewnętrznej siłowni odbywa się indywidualnie.
 

F.A.Q Treningu Personalnego

1. Gdzie mogę zapisać się na treningi personalne?

Zapisy na treningi personalne prowadzę przez cały rok, więc w każdej chwili możesz napisać czy zadzwonić. Jeżeli masz pytania to również możesz je zadawać, a na pewno uzyskasz odpowiedzi. Kontakt
 

2. Czy muszę umieć coś przed pierwszym treningiem personalny?

Nie. Nie prowadzę testów kwalifikacyjnych. Wystarczą chęci i zapał by schudnąć i zacząć przygodę ze zdrowym trybem życie, fitnessem i siłownią. Właśnie po to są treningi personalne by nauczyć się wszystkiego od podstaw, bezpiecznie i pod okiem trenera.
 

3. Co wziąć na pierwszy trening personalny?

Każdy początkujący powinien wziąć na pierwszy trening personalny przede wszystkim dużą dawkę chęci i dobrego nastawienia. Poza tym idealne będą:
• długie spodnie dresowe lub spodenki lub getry sportowe
• koszulka – najlepiej t-shirt
• butelka wody
• ręcznik i żel pod prysznic
• obuwie na zmianę
 

4. Jaka jest opłata za treningi personalne?

W zależności od wybranej formy współpracy i jej długości opłata za pojedynczy trening wynosi od 90 do 150 zł. W przypadku zakupu pakietu kwartalnego możliwa jest płatność na raty. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Cennik.
 

5. Kiedy są wolne terminy treningów personalnych?

Termin treningu ustalany jest bezpośrednio ze mną. Najczęściej trenujemy w porach porannych od 6 do 10 lub w porach wieczornych od 17 do 22.
 

6. Co w przypadku gdy wyskoczy mi coś pilnego i nie będę mógł przyjść na trening personalny?

Trenujący ma możliwość przełożenia treningu personalnego na inny termin pod warunkiem poinformowania trenera z wyprzedzeniem o tym fakcie.
 

7. Co jest zabronione podczas treningu personalnego?

Podczas treningu personalnego zabronione jest palenie tytoniu, spożywanie alkoholu lub innych środków odurzających oraz przebywanie w stanie nietrzeźwym pod rygorem wykluczenia z treningu. Osobie wykluczonej z treningu z ww. powodów nie przysługuje zwrot wniesionych opłat.
 

8. Chcę być na bieżąco w sprawach treningów personalnych, odchudzania i odżywiania!

I o to chodzi! Śledząc poniższe adresy na pewno nic Ci nie umknie:)
strona na Facebooku
blog
kanał na Youtubie