Poprawię Twoją Sylwetkę
Nawet Jeśli Dotychczas w Ogóle Sobie
Nie Radziłeś z Treningiem…

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady eksperta to dobrze trafiłeś. Trening personalny w Gdańsku jest dla tych, którzy chcą SZYBKO i SKUTECZNIE zmienić swoją sytuację.

Dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania. Potrafię dobrać odpowiedni trening pod każdą osobę.

Poprowadzę dowolny trening dostosowany do Twoich potrzeb: redukcja tkanki tłuszczowej / budowanie czystej masy mięśniowej / poprawa wyników siłowych / poprawa dynamiki i cech motorycznych / ogólna poprawa samopoczucia i kondycji fizycznej / zwalczanie otyłości.

Dostajesz u mnie trening z elementami fitnessu, crossfitu, boksu i siłowni. Po to by był on jak najskuteczniejszy i sprawiał Ci najwięcej przyjemności.


Tak Naprawdę, Pomogę Ci We Wszystkim Czego Potrzebujesz, a Przede Wszystkim:

- Budowa masy mięśniowej
- Budowa siły mięśniowej
- Rzeźbienie sylwetki
- Poprawa kondycji i ogólnej sprawności ciała
- Powrót do formy po przerwie
- Spalanie tkanki tłuszczowej
- Przygotowanie do triatlonu, maratonu
- Poprawa przygotowania motorycznego (dla zawodowców)


Wiem Co Zrobić, Żebyś Osiągnął Wymarzoną Sylwetkę i Wiem Jak Przebyć Tę Drogę Kilkukrotnie Szybciej

Ustalimy twój cel, przeanalizujemy dotychczasową aktywność i odżywianie. Dostosujemy trening do twojego trybu życia, tak żebyś miał jak najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie. Wraz z pakietem miesięcznym i kwartalnym otrzymujesz nie tylko treningi personalne ale również porady żywieniowe, zastrzyk motywacji i dopasowanie diety.

Czas trwania każdego treningu wynosi 60 – 90min i jest on zależny od formy oraz intensywności przeze mnie zaplanowanej.

Social Media:odchudzanie gdańsk
dieta gdańsk
catering dietetyczny gdańsk
trener personlany

Darmowy Ebook

jak szybko schudnąć

Wprowadź Poniżej Swój Email Na
Który Zostanie Wysłany Ebook

Dołącz Do Mnie:

trener personalny gdańsk gdańsk trener personalny gdansk trener osobisty gdańsk dietetyk gdańsk

Pojedynczy

Pierwszy Trening

50 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 50%

Ilość treningów: 1
Jednorazowy trening wprowadzający bez zobowiązań

 • Łączna cena:

  50 zł

 • 1 Trening Personalny
 • Konsultacja Treningowa
 • Konsultacja Dietetyczna
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych

Miesięczny

VIP Member

90 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 10%

Ilość treningów: 8
2 razy w tygodniu
przez 4 tygodnie

 • Łączna cena:

  720 zł

 • 8 Treningów Personalnych
 • Konsultacje Treningowe
 • Konsultacje Dietetyczne
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych

Kwartalny

Elite Member

80 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 20%

Ilość treningów: 26
2 razy w tygodniu
przez 13 tygodni

 • Łączna cena:

  2080 zł

 • 26 Treningów Personalnych
 • Konsultacje Treningowe
 • Konsultacje Dietetyczne
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych

"Dla wszystkich, co mówią że się nie da, że złe geny, że oni nie mogą. Dla wszystkich co szukają miliarda wymówek każdego dnia. Ruszcie tyłek po prostu :)
w zeszłym roku ważyłem 88 kg (!), teraz 73,4 kg, wystarczą ćwiczenia, zdrowa dieta i przede wszystkim kontrola nad sobą. Rozumiem osoby, które na coś mogą chorować i trudniej im działać, ale reszta jest taka jak ja byłem kiedyś - LENIWA ;)
a teraz działam dalej, jeszcze trochę tłuszczu zniknie i robimy mięśnie. A jak ktoś nie wie jak schudnąć a ćwiczyć mu się nie chce polecam zagadać do Jędrek Waszkiewicz
pozdrawiam Adrian Grajczak, Gdańsk!"

Kim Jestem?

Nazywam się Jędrzej Waszkiewicz. Jestem certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Sportu. Autorem licznych kursów i publikacji o tematyce odchudzania, fitness i siłowni. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat wcześniej jako zawodnik a teraz głównie jako trener. Zaliczyłem kilka ciekawych imprez sportowych w swoim życiu, przebiegłem maraton, brałem udział w triatlonie i brałem dział w Mistrzostwach Polski w Taekwondo. Tym czym teraz się zajmuje i specjalizuje to jest właśnie odchudzanie i zdrowy tryb życia.


Mógłbyś Zadać Pytanie: Jędrek, Ale Za Co Ja Tobie Płacę?

Płacisz za swój oszczędzony czas i nerwy, których NIE stracisz podczas nieefektywnych treningów, ponieważ to ja jestem saperem, który oczyści Ci drogę przez pole minowe.   Czym konkretnie się zajmę w Twoim przypadku zależy tylko od Ciebie i tego czego Ty potrzebujesz.   Płacisz mi za to, że pokażę Ci sprawdzone i skuteczne metody trenowania, te które działają i przyniosą Ci efekty, do których razem dojdziemy.


Twoja Przemiana Nabierze Prędkości

Średnio w Polsce odchudza się 10 mln osób. Z czego 50 % odchudza się całe życie i nie chudnie, a drugie 50 % stwierdza, że i tak nie schudną i przestają podejmować w ogóle próbę. Skutecznie schudnąć udaje się jedynie nielicznym którzy mają dostęp do najlepszej wiedzy, do najlepszych i najskuteczniejszych metod odchudzania. Doskonale wiem co robić byś stracił nawet 8 kg w 30 dni. Twoja przemiana nabierze prędkości niczym pocisk wystrzelony z czołgu. W końcu zobaczysz wymarzone efekty.


F.A.Q. Treningu Personalnego

1. Gdzie mogę zapisać się na treningi personalne?

Zapisy na treningi personalne prowadzę przez cały rok, więc w każdej chwili możesz napisać czy zadzwonić. Jeżeli masz pytania to również możesz je zadawać, a na pewno uzyskasz odpowiedzi. Kontakt

2. Czy muszę umieć coś przed pierwszym treningiem personalny?

Nie. Nie prowadzę testów kwalifikacyjnych. Wystarczą chęci i zapał by schudnąć i zacząć przygodę ze zdrowym trybem życie, fitnessem i siłownią. Właśnie po to są treningi personalne by nauczyć się wszystkiego od podstaw, bezpiecznie i pod okiem trenera.

3. Co wziąć na pierwszy trening personalny?

Każdy początkujący powinien wziąć na pierwszy trening personalny przede wszystkim dużą dawkę chęci i dobrego nastawienia. Poza tym idealne będą:
• długie spodnie dresowe lub spodenki lub getry sportowe
• koszulka - najlepiej t-shirt
• butelka wody
• ręcznik i żel pod prysznic
• obuwie na zmianę

4. Jaka jest opłata za treningi personalne?

W zależności od wybranej formy współpracy i jej długości opłata za pojedynczy trening wynosi od 80 do 100 zł. W wypadku zakupu pakietu kwartalnego możliwa jest płatność na raty. Więcej szczegółów znajdziesz w Cennik.

W cenniku ujętę są zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu. W przypadku zajęć odbywających się częściej tj 3 razy w tygodniu cena ustala jest indywidualnie i jest proporcjonalna do tej znajdującej się w cenniku. Ilość treningu w tygodniu zależy od naszych ustaleń, od celu treningowego, poziomu wyjściowego i szybkości osiągnięcia tego celu.

5. Kiedy są wolne terminy treningów personalnych?

Termin treningu ustalany jest bezpośrednio ze mną. Najczęściej trenujemy w porach porannych od 6 do 10 lub w porach wieczornych od 17 do 22.

6. Co w przypadku gdy wyskoczy mi coś pilnego i nie będę mógł przyjść na trening personalny?

Trenujący ma możliwość przełożenia treningu personalnego na inny termin pod warunkiem poinformowania trenera z wyprzedzeniem o tym fakcie.

7. Co jest zabronione podczas treningu personalnego?

Podczas treningu personalnego zabronione jest palenie tytoniu, spożywanie alkoholu lub innych środków odurzających oraz przebywanie w stanie nietrzeźwym pod rygorem wykluczenia z treningu. Osobie wykluczonej z treningu z ww. powodów nie przysługuje zwrot wniesionych opłat.

8. Chcę być na bieżąco w sprawach treningów personalnych, odchudzania i odżywiania!

I o to chodzi! Śledząc poniższe adresy na pewno nic Ci nie umknie:)
strona na Facebooku
blog
kanał na YoutubieZalety Posiadania Trenera Personalnegosystematyczność – Nie ważne, czy piątek, świątek czy niedziela. Trening z trenerem jest ustalony w poniedziałek na 17 i koniec. Nie ma zmiłuj. Muszę być na siłowni. Jest to zaplanowane więc jest to zrealizowane. Gdy nasze nastawienie do treningu jest takie „jak mi się będzie chciało to pójdę” albo „ale jestem zmęczony, nie wiem czy chce mi się iść” to wtedy kończy się to opuszczaniem treningów i nie realizowaniem planu. Natomiast, gdy wiemy, że ktoś na nas czeka, że jest to stałe i jest z góry zaplanowane to zebranie na trening przychodzi nam po stokroć łatwiej i przyjemniej. Nawet za bardzo wtedy o tym nie myślimy w taki sposób, bo jest to niejako nasz obowiązek pojawić się na siłowni.


motywacja – Mam tu na myśli zarówno motywację do pojawienia się na treningu jak i dania z siebie wszystkiego na treningu. Motywacja do pojawienia się na treningu opisana jest w punkcie poprzednim. Natomiast danie z siebie wszystkiego na treningu to już inne zagadnienie. Przekraczanie własnych granic, działanie na 100 % jest trudne i bardzo często chcemy zrezygnować. Jednak, gdy stoi nad nami trener, kontroluje nas, patrzy na każdy ruch, motywuje, pokrzykuje, wspiera, patrzy surowym okiem, to o wiele łatwiej wykrzesać z siebie resztkę siły.


wiedza – „jakie ćwiczenia, ile powtórzeń, ile serii, jeden mówi tak, drugi mówi inaczej” – są to najczęstsze pytania osób początkujących na różnego rodzaju forach dyskusyjnych. Gubią się oni w gąszczu informacji podawanych przez różnych trenerów czy różne czasopisma. Trener personalny ma taką wiedzę ma opanowaną i klient nie musi sobie zawracać głowy tym co ma robić, jak ma robić i ile ma robić. Stoi nad nim trener i dba o to by wszystko było dobrze zaplanowane.


psychoterapia – Większość z nas lubi mówić, a jeszcze więcej lubi mówić, gdy ktoś nas uważnie słucha. Trener w czasie treningu poświęca 100 % uwagi kursantowi. Sprowadza się to w niektórych przypadkach do roli psychoterapeuty, który wysłuchuje i radzi. Czasami o wiele łatwiej jest wygadać się osobie trzeciej niż komuś bliskiemu. Taka osoba w ogóle nas nie ocenia, a sprawa, że czujemy się lżejsi.


rywalizacja – Właściwie ten punkt powinien brzmieć rywalizacji i dobra zabawa. Posłużę się przykładem gier komputerowych. Gdy jesteś bardzo dobrym graczem w Fifę, to najwięcej frajdy przynosi ci, gdy grasz z kimś na swoim poziomie, gdy musisz się namęczyć i wiesz, że wygrana przyszła po ciężkim boju. Wtedy odczuwasz prawdziwą satysfakcję. Ogranie 5 letniego kuzyna raczej takiej nie przyniesie. Tak samo jest z treningiem. Trenowanie z bardziej doświadczonym trenerem może wyzwolić pozytywną chęć rywalizacji i dania z siebie wszystkiego, a przy okazji przynosi dobrą zabawę i satysfakcję.


zaoszczędzony czas – Zawsze możesz poświęcić wiele miesięcy na przeglądanie internetu, czytanie kolorowych czasopism, testowanie różnych treningów by stwierdzić jaki system treningowy jest najlepszy i które ćwiczenia wybrać. Albo możesz w ogóle się tym nie przejmować i po prostu zapłacić komuś kto to wszystko wie. Możesz kupić jego wiedzę zbieraną przez lata i posiąść ją w jak najkrótszym czasie.

O Mnie:

Jędrzej Waszkiewicz - certyfikowany trener Polskiej Akademii Sportu.
Ekspert w dziedzinie odchudzania i utraty tkanki tłuszczowej.

Social Media:


odchudzanie gdańsk
dieta gdańsk
catering dietetyczny gdańsk
trener personlany

Moja Książka Do Zakupu w Empiku:


trener

Pojedynczy

Pierwszy Trening

50 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 50%

Ilość treningów: 1
Jednorazowy trening wprowadzający bez zobowiązań

 • Łączna cena:

  50 zł

 • 1 Trening Personalny
 • Konsultacja Treningowa
 • Konsultacja Dietetyczna
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych

Miesięczny

VIP Member

90 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 10%

Ilość treningów: 8
2 razy w tygodniu
przez 4 tygodnie

 • Łączna cena:

  720 zł

 • 8 Treningów Personalnych
 • Konsultacje Treningowe
 • Konsultacje Dietetyczne
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych

Kwartalny

Elite Member

80 zł

za trening

było

100zł

OSZCZĘDNOŚĆ 20%

Ilość treningów: 26
2 razy w tygodniu
przez 13 tygodni

 • Łączna cena:

  2080 zł

 • 26 Treningów Personalnych
 • Konsultacje Treningowe
 • Konsultacje Dietetyczne
 • Opieka Trenerska
 • Dostęp Do Moich Kursów Internetowych