book

Pobierz ten darmowy poradnik

Schudniesz
8 kg w 30 dni
BEZ WYRZECZEŃ.

Z poradnika dowiesz sie:
• jak schudnąć nawet 9-12 kg w ciągu miesiąca
• zablokować proces odkładania się zbędnych kalorii
• rozbić komórki tłuszczowe
• przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej nawet o 82%
• podkręcić tempo metabolizmu spożywanych pokarmów

Darmowy Poradnik Zostanie Wysłany
Na Adres Email Który Zostanie Wpisany Poniżej


Twoje Dane Są w 100% Bezpieczne. Wysyłam Tylko Przydatne Materiały.
.
.

Jak Schudnąć 10 Kg w Miesiąc

i Pozbyć Się Oponki Na Brzuchu

Bez Wyrzeczeń

I Stać Się Seksowną i Bez Kompleksów Kobietom Oraz Podobać Się Temu Jedynemu Mężczyźnie
i Zmieścić Się w Ulubione Spodnie
Czy myślałaś kiedyś o tym, że jedna zmiana w Twoim życiu, mogłaby je całkowicie odmienić? Jest Magiczna Różdżka, Która Sprawi, Że Wszystko To Będzie Możliwe Już Za 30 Dni.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Witaj,

Nazywam się Jędrzej Waszkiewicz i jestem trenerem personalnym w Gdańsku, specjalizuję się w dietetyce i odchudzaniu.

Uwielbiam podejmować wyzwania sportowe i oraz pomagać innym schudnąć i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Nigdy wcześniej nie trenując biegania w 6 tygodni przygotowałem się i ukończyłem maraton. Poza tym uczestniczyłem w wielu innych ciekawych imprezach sportowych.
jak schudnąć 10 kg

Na co dzień w swojej pracy zajmuję się badaniami nad naturalnymi sposobami odchudzania oraz pozbycia się nadmiernej ilości tłuszczu. Napiszę Ci coś bolesnego: "Jeżeli jesteś gruba, to zawsze już taka będziesz, chyba, że poznasz skuteczne metody odchudzania się"

Jak Schudnąć 10 Kg w Miesiąc i Podobać Się Mężczyznom

Badania z Uniwersytetu w Arizonie (USA) potwierdzają, że 97 % mężczyzn oceniając atrakcyjność kobiety patrzy na jej figurę. Twoje kształty są najważniejszym czynnikiem decydującym czy poznasz inteligentnego i zabawnego faceta czy też nie. Poza tym robiono wiele innych badań naukowych, których wyniki są jednoznaczne. Kobiety atrakcyjniejsze fizycznie, mają w życiu łatwiej. Dostają lepszą pracę, są na pierwszy rzut oka uznawane za bardziej miłe i przyjazne a nawet zarabiają więcej.

Historia mojej podopiecznej Marty Wegner z Gdyni:
Gdy ważyłam około 80 kg, to z facetami nie za bardzo było, wszyscy mnie lubili, ale nie miałam faceta. Nie dziwię się. Wstydzili się związać z grubą czy chociaż zabrać na romantyczną randkę ;( Gdy wychodziłam z koleżankami do klubu one świetnie się bawiły, a ja zawsze miałam nieudany wieczór. Gdy one rozmawiały z fajnymi facetami ja zawsze zostawałam sama, bo nikt nie chciał do mnie podejść.

Starałam się schudnąć wielokrotnie ;( ..najpierw próbowałam z Dunkanem i to wiele razy.. moje założenia to 10 dni 1szej fazy i 2 faza 5/5. Za pierwszym razem schudłam z 78,5 kg do 70 i czułam się świetnie, jednak niestety wszystko wróciło i z 70 wzbiłam się do 85 kg.. masakra. Tak było za każdym razem, gdy próbowałam Dunkana..

Potem próbowałam jeszcze wielu innych diet.. jabłkowej, białkowej, kefirowej i wszystko podobnie. Wytrzymywałam kilka dni, waga spadała a później wszystko wracało do normy czyli tyłam na potęgę..

Aż w końcu.. zaczęłam stosować tabletki odchudzające. Co miesiąc kupowałam opakowanie nowej firmy, mogę stwierdzić, że przetestowałam wszystkie dostępne na rynku. Piperyne, acai, slim Efekt w kilogramach? 0 zrzuconych. Efekt w portfelu? Minus 1000 złotych ;(

Przełomem okazał się artykuł, który przeczytałam w gazecie. Było tam napisane, że nie ma znaczenia ile jemy kalorii ale ważne jest ile z nich jest magazynowane a ile spalane. Ma to związek z działaniem hormonów w naszym ciele. Niewłaściwi poziom hormonów powoduje, że tłuszcz jest magazynowany. Dobry poziom hormonów sprawia, że tłuszcz jest spalany.

Na szczęście udało mi się znaleźć w Google system odchudzania Jędrzej Waszkiewicza. Prowadzi on jedyną w Polsce metodę odchudzania, która skupia się na unormowaniu hormonów dzięki czemu tłuszcz dosłownie znika. Efekt?

Schudłam 22 kilogramy w 3 miesiące i zacząłem całkiem nowe życie. Gdy schudłam do 58kg/168cm zaczęły się tłumy mężczyzn. Raptem wszyscy zobaczyli, że jestem bardzo ładna, a do tego inteligentna :)

Nie Możesz Schudnąć?

Przyczyną jest niewłaściwy poziom hormonów w twoim ciele. Możesz nawet mało jeść i dużo ćwiczyć ale i tak nie schdniesz bo wój organizm jest nastawiony na zatrzymywanie tłuszczu, a nie na jego pozbywanie się. Jest to najpowszechniejszy problem kobiet, które próbują zrzucić 3, 5, 8, 12 czy 15 kg a pomimo starań i tak im się to nie udaje.

Żeby Schudnąć 10 Kg Nie Wystarczą Tabletki

Tabletki i preparaty odchudzające obiecują złote cuda i gruszki na wierzbie. Nie dziwie się, że wiele kobiet jest sfrustrowanych gdy po miesiącu ich zażywania nie mają żadnych rezultatów. Tabletki wpływają jedynie w bardzo małym stopniu na efekt odchudzania. Tabletki to może 5 % sukcesu. Za 95 % sprawnego odchudzania odpowiada dieta, która aktywuje różne hormony w twoim ciele. Jeżeli chcesz skutecznie schudnąć to tylko i wyłącznie powinnaś się skupić na odpowiednim wybalansowaniu hormonów twojego ciała.

Skąd to wiem?

Rewolucja, Która Pozwala Schudnąć 10 Kg w Miesiąc

Kiedy przeglądałem książki z dietetyki przygotowując się do testu natknąłem się na badanie z roku 1956. Badacze porównywali jak poszczególne typy kalorii wpływają na wzrost czy spadek wagi. Badacze porównali trzy grupy osób, w których każda osoba przyjmowała 1000 kalorii jednak były to kalorie z innego źródła. Jedna grupa przyjmowała 1000 kalorii z węglowodanów. Druga grupa przyjmowała 1000 kalorii z białka. Trzecia grupa przyjmowała 1000 kalorii z tłuszczu.

Rezultaty były szokujące. Pomimo przyjmowania takiej samej ilości kalorii wyniki tych osób były zupełnie inne:

- grupa 1000 kalorii z tłuszczu = chudła dziennie 0,4 kg
- grupa 1000 kalorii z białka = chudła dziennie 0,3 kg
- grupa 1000 kalorii z węglowodanów = tyła dziennie 0,1 kg

To Badanie Potwierdziło To, Że Schudniecie 10 Kg w Miesiąc Jest Możliwe

Zawsze podejrzewałem, że w odchudzaniu liczy się coś więcej niż tylko kalorie. Nie wystarczy tylko jeść określoną ilość kalorii i chudnąć. Teraz już miałem dowód, że moje wcześniejsze podejrzenia były trafne.

Zresztą sama na pewno znasz takie osoby, że mogą jeść co tylko chcą i w ogóle nie tyją. Imprezują co weekend, obżerają się i w ogóle nie widać po nich, że mają nadmiar tkanki tłuszczowej.

Szczerze mówiąc ja nie jestem taką osobą. Wręcz przeciwnie. Jakiś czas temu wszystko co jadłem natychmiast odkładało się na moim brzuchu, udach czy ramionach.

Tak było dopóki nie odkryłem dlaczego tak się dzieję. Odpowiedzią był na to nieprawidłowy poziom hormonów.

Odkryłem Sekret Odchudzania, Które Pozwala Schudnąć 10 Kg

Zrozumiałem, że każde spożywane przez nas jedzenie pociąga za sobą szereg reakcji hormonalnych, które mogą działać na nasz organizm tylko na dwa sposoby. Po pierwsze mogą sprawiać, że chudniemy, po drugie, że tyjemy.

Wszystkie dostępne diety w internecie skupiają się tylko na ilości kalorii. Nie mają niczego wspólnego z usuwaniem niebezpiecznych i niezdrowych hormonów powodujących tycie oraz ładowania ciała produktami powodującymi wytwarzanie bezpiecznych i naturalnych hormonów spalających tłuszcz.

Pozbycie Się Złych Hormonów Powoduje Schudnięcie Nawet 10 Kg

Aż 93 % kobiet z którymi współpracowałem miały podwyższony poziom hormonów odpowiedzialnych za tycie i gromadzenie tkanki tłuszczowej. Dokładnie było to 173 z pośród 186 kobiet. Poprzez niewłaściwe odżywianie zaburzamy działanie hormonów naszego ciała. Te hormony powodują magazynowanie tłuszczu we wszystkich niechcianych miejscach i powodują trudności z odchudzaniem i utratą nadmiarowej liczby kilogramów.

Jedna Prosta Zmiana i Chudniesz 10 Kg w Miesiąc

Byłem w wielki szoku. Gdy tylko zastosowałem nową metodą na moich klientkach poprzez pozbycie się nieodpowiednich hormonów tłuszcz z ich ciał dosłownie znikał. Oczywiście nie mówię tu o dniu czy dwóch. Mam na myśli 3-4 tygodnie. Po 4 tygodniach moje klientki w większości schudły 8 - 10 kg.

Rewolucja w Odchudzaniu
(Bez Tabletek Odchudzających)

Wystarczy tylko 30 dni by całkowicie zmienić poziom hormonów w twoim ciele. Pozbyć się złych hormonów i kazać organizmowi wyprodukować dobre. Tylko naturalne sposoby zrzucania wagi przynoszą trwałe rezultaty, bo nie zaburzają gospodarki tłuszczowej i hormonalnej organizmu a regulują je w przeciwieństwie do tabletek odchudzających.

Stworzyłem jedyną w Polsce i niepowtarzalną metodę odchudzania, która reguluje poziom hormonów i gwarantuje utratę 8 kg w 4 tygodnie.

Stworzona Przeze Mnie Metoda Odchudza 3 Razy Szybciej Niż Tradycyjne Metody

Od momentu gdy rozpoczniesz odchudzanie moją metodą, pozbycie się nadmiaru kilogramów będzie automatyczne. Nie będzie potrzeby, abyś myślała o tym bez przerwy. Moja metoda działa kompleksowo na organizm, co sprawia, że szybkość gubienia kilogramów jest 3 razy większa niż podczas odchudzania tradycyjnymi sposobami. Dzięki temu kolejne kilogramy są gubione szybciej i na trwałe.
skuteczna dieta

Dlaczego Ten System Odchudzania Jest Tak Niezwykle Skuteczny?

Wszystkie inne poradniki i diety skupiają się tylko i wyłącznie na kaloriach. Kalorie, kalorie i kalorie. Nie mówię, że to źle skupiać się na kaloriach. Jednak kalorie to nie wszystko. Kalorie to zaledwie 30 % całości. Więc jeżeli skupiasz się na kaloriach wykorzystujesz jedynie 30 % możliwości.

Jeżeli chcesz trwale, szybko i bezpiecznie schudnąć to wystarczy, że wykorzystasz 100 % możliwości. Właśnie tyle oferuje moja metoda odchudzania.

Przygotowałem Dla Ciebie 30-Dniowy Kurs Odchudzania w Którym Pokazuje Ci Dokładnie Co Robić Żeby Schudnąć 10 kg w Miesiąc

Mówię ci co masz jeść, a czego nie jeść. Podaje setki trików, porad i informacji. Mój program szybko i skutecznie eliminują przyczynę tycia - blokuje wytwarzanie hormonów, enzymów i substancji odpowiedzialnych za produkcję i gromadzenie tłuszczu przez organizm. Przywracają prawidłowe działanie organizmu, dzięki czemu organizm zaczyna błyskawicznie spalać nagromadzony tłuszcz oraz oczyszcza go z toksyn. Pobudza hormony i enzymy spalające tłuszcz.

Dla Kogo Jest Ta Metoda

- dla kobiet niezadowolonych z efektów stosowania tabletek odchudzających

- dla kobiet chcących schudnąć szybko i bezpiecznie

- dla kobiet nie wiedzących jak zacząć odchudzanie

- dla kobiet gubiących się w gąszczu informacji o odchudzaniu

- dla kobiet oczekujących pewnych i gwarantowanych efektów

- dla kobiet, które dopadł efekt jojo

- dla kobiet, które mają dość głodowania na diecie

- dla kobiety, które poszukują najlepszej i wartościowej wiedzy o odchudzaniu

- dla kobiet, które po zakończeniu innych diet wracały do wagi początkowej

- dla kobiet, które mają problem z przemianą materii

Dla Kogo Nie Jest Ta Metoda

- dla kobiet oczekujących magicznych pigułek i schudnięcia 20 kg w miesiąc

- dla kobiet uważających, że głodówki to najlepszy sposób na odchudzanie

- dla kobiet szukających diet 1000 kalorii

- dla kobiet, które chcą tylko obejrzeć video, przeczytać porady ale nie mają ochoty wziąć się za działanie

5 Fazowy Program Na Natychmiastowe Pozbycie Się Tłuszczu ze Wszystkich Kłopotliwych Miejsc

Oto Jak Schudnąć
10 kg w Miesiąc:

Faza 1: Zahamujemy Produkcję Hormonów Odpowiedzialnych Za Przechowywanie Tłuszczu

W naszych komórkach znajduje się enzym o nazwie HSD. Gdy ten enzym jest aktywny powoduje odkładanie komórek tłuszczowych w niechcianych miejscach. Jeżeli jesz zdrowo a nie możesz schudnąć prawdopodobnie masz problem z odkładaniem tłuszczu przez enzym HSD.

Im wyższa aktywność enzymu HSD tym większa zdolność organizmu do magazynowania tłuszczu. Możesz nawet ograniczać kalorie, możesz jeść zdrowo, możesz nie jeść śniadań. Jednak jeżeli masz wysoki poziom HSD to twój organizm zamiast spalać tłuszcz magazynuje go.

W fazie 1 pokaże Ci jak odpowiednio się odżywiając zmniejszyć wytwarzanie enzymu HSD o ponad 500 %, co automatycznie spowoduje zmniejszenie się ilości komórek tłuszczowych. Tylko dzięki tej fazie stracisz 3 kilogramy w miesiąc.

Faza 2: Zaczniemy Pozbywać Się Nadmiaru Zgromadzonych w Twoim Ciele Hormonów Odpowiedzialnych Za Przechowywanie Tłuszczu

Naleciałości nieodpowiednich hormonów muszą być pozbyte z ciała. W tej fazie skupimy się na wyregulowaniu poziomu hormonów do zalecanych standardów. U 98 % osób z nadwagą poziom hormonów jest całkowicie zaburzony. Wraz z wyregulowaniem tego poziomu komórki tłuszczowe mogą być w łatwy i przyjemny sposób pozbywane z ciała.

Faza 3: Na Stałe Zmniejszymy Produkcję Hormonów Odpowiadających Za Tworzenie Komórek Tłuszczowych

Tak naprawdę do końca nie ma znaczenia ile jesz kalorii. Liczy się to ile z tych kalorii zostanie spalone, a ile odłożone w postaci komórek tłuszczowych. To, że nasz organizm odkłada tłuszcz jest wynikiem działania hormonów a nie spożywanego pokarmu.

Badania pokazały, że pół łyżeczki przyprawy, którą każdy ma w kuchni spożywana dziennie zmniejsza produkcję hormonów odpowiedzialnych za tworzenie komórek tłuszczowych o 20%. Wystarczy, że dodasz pół łyżeczki tej przyprawy do swoich potraw, a z automatu nic nie robiąc schudniesz 2 kg w miesiąc.

Oczywiście to jeden z wielu trików o których dowiesz się w fazie 3. Faza ta nawet o 50 % ogranicza wytwarzanie hormonów powodujących produkcję komórek tłuszczowych.

Faza 4: Rozpoczniemy Uzupełnianie Naturalnych Hormonów Odpowiedzialnych Za Spalanie Tłuszczu

Tak samo jak istnieją hormony odpowiadające za wytwarzanie komórek tłuszczowych tak samo są hormony odpowiadające za spalanie komórek tłuszczowych. W tej fazie pobudzimy nasz organizm do wytwarzania właśnie tych hormonów. Dzięki odpowiedniemu jedzeniu można pobudzić wytwarzanie hormonów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu.

Faza 5: Wytworzymy Hormony Odpowiadające Powstawaniu Uczucia Sytości

Dieta kojarzy ci się z głodówką? Tak absolutnie nie musi być. To czy czujesz się głodny czy syty zależy tylko od działania hormonów w twoim ciele. Organizm poprzez odpowiednie reakcje chemiczne sygnalizuje nam, że jesteśmy głodni. A co by się stało jakby troszeczkę uśpić ośrodek głodu i cały czas czuć się najedzonym. Czy nie byłoby to fantastyczne? Dzięki prostym przyprawom, które każdy ma w kuchni można powiększyć uczucie sytości nawet o 30 %. Co za tym idzie obniżyć poczucie głodu o 30%. To tak jakbyś nagle miała ochotę jeść o 30 % mniej.

Wystarczy kilka prostych trików, kilka prostych dodatków do jedzenia i nagle nie czujemy się głodni.

Już Za 30 Dni Zaskoczysz Koleżanki Swoim Wyglądem

Dzięki mojemu systemowi Sekrety Skutecznego Odchudzania:

pkt2 Wyregulujesz Poziom Hormonów

Prawidłowe uregulowanie poziomu hormonów to sekret skutecznego odchudzania. To hormony w 70 % odpowiadają za to czy chudniesz czy tyjesz pomimo spożywanych kalorii. Powiem ci co masz jeść, jak jeść by pozbyć się złych hormonów i nabrać dobrych. Tego nikt nie uczy. Tych informacji nie znajdziesz nigdzie indziej. Właśnie dzięki temu moja metoda jest tak niesamowicie skuteczna.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Wyeliminujesz Nagłe Napady Głodu

Na mojej diecie będziesz najedzona jak nigdy. Dobrze wiem, że głodem nie da się osiągnąć skutecznej diety. Dlatego komponowane w mojej metodzie posiłki są niezwykle syte i jednocześnie bardzo nisko kaloryczne. Cały czas będziesz najedzona i nie wystąpią podczas dnia napady głodu.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Pozbędziemy Się Ochoty Na Podjadanie

Podjadanie może zniwelować efekty każdej pracy na diecie. Nie wynika ono z niczego innego niż ze źle skomponowanych posiłków. Podam ci 10 przepisów na to co przegryść by w momentach słabości natychmiast pozbyć się chęci podjadania.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Zmniejszysz Apetyt Na Słodycze

Największą bolączką osób odchudzających się jest podjadanie słodyczy. Pokaże Ci moje najskuteczniejsze sposoby jak przestań sięgać po słodkości i jak wytrwać na diecie.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Podkręcisz Metabolizm

Metabolizm to jedna ze składowych skutecznego odchudzania. W mojej metodzie dam ci ponad 10 różnych możliwości podkręcenia metabolizmu i przestawienia organizmu w tryb spalania tłuszczu.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Przyśpieszysz Spalanie Tłuszczu

Powiem ci jak zrobić domowy spalasz tłuszczu. Większość spalaczy tłuszczu jest robiona na bazie przypraw, które każdy z nas ma w domu. Powiem ci co jeść by naturalnie wywołać efekt spalania tłuszczu.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Polepszysz Swoje Samopoczucie

Skupimy się nie tylko na odchudzaniu ale również na oczyszczeniu organizm ze wszystkich toksyn i zanieczyszczeń. Dzięki oczyszczeniu organizmu polepszysz swoje samopoczucie, a nawet pozbędziesz się przewlekłych bólów całego ciała i bólów głowy.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Będziesz Miała Więcej Energii

Koniec z ospaniem, popołudniowymi drzemkami i wiecznym zmęczeniem. Przyczynom takiego stanu rzeczy jest nieprawidłowe odżywianie. Dzięki moim metodom z każdym dniem rośnie twój poziom energii. Pokaże Ci jak odżywiać się by aż promieniować energią i tryskać nią w pracy i w towarzystwie.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Skutecznie Schudniesz

Minimum 10 kg w miesiąc. Tak naprawdę nie ma górnej granicy ile możesz schudnąć. Wszystko zależy od twojego zaangażowania i chęci. Przy wysokiej motywacji jesteś w stanie schudnąć nawet 10 kg w miesiąc. To wszystko bez absolutnie żadnego uczucia głodu. Jeżeli chcesz schudnąć przed swoim lub czyimś weselem to ta metoda jest idealna dla Ciebie.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Zapobiegniesz Efektowi Jojo

Efekt jojo towarzyszy wszystkim kupnym dietom z internetu. Nie dają one nic więcej niż tylko rozpiski tego co jeść. Gdy rozpiska się kończy ty wracasz do starego odżywiania i efekt jojo gwarantowany. W moim produkcie uczę cię również prawidłowych nawyków żywieniowych tak byś po 30 dniach wiedziała co jeść i jak jeść by nigdy nie dopadł cię efekt jojo.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Odmłodzisz Swój Wygląd o 7 Lat

Skutkiem ubocznym mojej diety jest poprawienie wyglądu skóry i cery oraz odmłodzenie organizmu. Wszystkie narządy wewnętrzne będą lepiej pracować, co przełoży się na znaczne odmłodzenie organizmu i przede wszystkim wyglądu. Gdy po zakończeniu odchudzania spotkasz starych znajomych to stwierdzą oni, że znacznie odmłodniałaś. To bardzo przyjemne uczucie :)

jak schudnąć 10 kg w miesiąc Zero Chemii, Tylko Naturalne Sposoby

Nie jestem zwolennikiem stosowania chemii, tabletek i preparatów odchudzających. Dlatego moje metody są w pełni naturalne. Bazują na wszystkim najlepszym, co dała nam natura. Jeżeli wykorzysta się to w prawidłowy sposób, to można osiągnąć spektakularne efekty.

Jak Działa Ten 4-Tygodniowy Kurs Odchudzania?

Kurs odbywasz on-line. Wystarczy mieć połączenie z internetem mailem, lub telefonem. Przez 30 dni codziennie będziesz dostawać maila z instrukcjami (lub videami) co robić. Co jeść, jak się odżywiać, nawet o tym co myśleć i setki innych przydatnych porad i trików. Dokładnie przeprowadzę Cię przez wszystkie 5 faz odchudzania oraz dowiesz się wielu innych rzeczy:

pkt2 jaka ilość kalorii jest dla Ciebie idealna, nie może być to ani za dużo, ani za mało, dzięki temu chudnięcie będzie jak najszybsze

pkt2 jak drastycznie zwiększyć przyswajalność, dzięki czemu będziesz potrzebował nawet tylko połowę jedzenia, które do tej pory spożywałeś

pkt2 poprawimy jakość kalorii które przyjmujesz, odchudzanie jest jak wyścig, chcesz ścigać się ferrari czy maluchem? jakość samochodu, jak i jakość kalorii mają znaczenie, dzięki czemu dotrzesz do celu znacznie szybciej

pkt2 powiem Ci jak zmniejszyć kwasowość organizmu dzięki czemu twój organizm zmniejszy produkcję komórek tłuszczowych

pkt2 podam Ci najlepsze sposoby jak podkręcić metabolizm by twój organizm szybciej spalał kalorie

pkt2 dowiesz się kilku prostych a niezwykle skutecznych trików na zmniejszenie wytwarzania hormonów odpowiedzialnych za tycie, chyba nie muszę mówić jak drastycznie zwiększy to tempo odchudzania

pkt2 zdradzę Ci co jeść by nie czuć się głodnym i nie mieć ochoty na podjadanie

pkt2 podam ci sposoby na dodatkową produkcję hormonów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu

pkt2 co jeść i pić by od rana mieć mnóstwo energii

pkt2 jak łatwo zasnąć i w pełni się wysypiać

pkt2 7 zaawansowanych sposobów odchudzania i ładowania ciała energią

pkt2 co jeść by poprawić pracę mózgu, koncentrację i pamięć

pkt2 jak pozbyć się wszystkich toksyn i zanieczyszczeń z ciała

pkt2 przepisy na 15 koktajli pełnych energii i witalności

pkt2 co jeść by odmłodzić wygląd skóry i cery

pkt2 jak przeciwdziałać starzeniu skóry

pkt2 jak dzięki diecie pozbyć się trądziku/pryszczy/wysypki

pkt2 37 trików jak przyśpieszyć odchudzanie

pkt2 jak uniknąć bólów głowy i mięśni, częstych infekcji i przeziębień

pkt2 jak poprawić trawienie i wchłanianie pokarmu

pkt2 sprawdzone i unikalne triki na zmniejszenie apetytu bez poczucia głodu

pkt2 jak wyeliminowanie jednego zachowania drastycznie podwyższy poziom twojej energii


Oczywiście tego jest o wiele wiele więcej. To tylko niektóre z tematów poszczególnych lekcji.

Co Dokładnie Zawiera 30 Dniowy Kurs Odchudzania?

Codziennie przez 30 dni otrzymasz na email jedną poradę/trik/przepis zmieniającą Cię w piękną i beztroską kobietę. Ponadto raz w tygodniu otrzymujesz nagranie video z bardziej zaawansowanymi tematami, gdzie tłumaczę szczegółowo co dokładnie masz robić by schudnąć 10 kg w miesiąc. Każde nagranie trwa około 60 minut i zawiera mnóstwo wiedzy i tego co masz robić w danym tygodniu. Nagrania umieszczone są na specjalnym kanale youtube, do którego otrzymasz dostęp.

pkt2 30 codziennych emaili z poradami / informacjami / trikami

pkt2 6 godzin nagrań video

Opinie Moich Klientów:

W końcu zmieściłam się w ulubione spodnie

Sekrety Skutecznego Odchudzania trzeba po prostu mieć. Informacje zawarte w kursie działają niesamowicie! Po miesiącu mam 12 kg mniej, zrzuciłam jeden rozmiar i po 2 latach zmieściłam się w ulubione spodnie. Wcześniej próbowałem różnych diet i różnych tabletek odchudzających. Z lepszym bądź gorszym skutkiem jednak i tak zawsze wracałam do wagi początkowej ;( Z kursu nie tylko dowiedziałam się co jeść ale także zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Po prostu ŁAAAAAAAAAŁ. Dzięki :)

Paulina Bednarska z Gdańska

Schudłam 17 kg w 3 miesiące po porodzie

W ciąży przytyłam 25 kg i jakoś nikt nie rozumiał że to głównie dlatego że 4 ostatnie miesiące musiałam leżeć w łóżku ze względu na bezpieczeństwo maluszka. Wszystkie koleżanki się dziwiły, że ja wiecznie aktywna i na zdrowej diecie tyle przytyłam... Przez pierwszy miesiąc po porodzie nie schudłam nic.. Dopiero dzięki Sekretom Skutecznego Odchudzania udało mi się rozruszać ospały metabolizm i zacząć spalać tłuszcz. Początkowo niestosowałam się do wszystkich zaleceń jednak z kolejnymi dniami i coraz ciekawszymi wiadomościami i trikami przekonałam się do wszystkich zaleceń. Ostateczny wynik to 17 kg w 3 miesiące :) Kontynuuje odchudzanie, by dojść do wagi z przed porodu. Myślę, że w tym miesiącu mi się uda.

Wytrwałości i powodzenia!
Bożena Szczygieł ze Szczecina

12,4 kg w miesiąc
7 cm w talii
6 cm w brzuchu
5 cm w pośladkach
4 cm w udach
6 cm w biodrach

Po napisanej maturze i dostaniu się na studia do innego miasta chciałam coś zmienić w swoim życiu. W liceum byłam gruba i raczej unikałam towarzystwa. Nie lubiałam swojego wyglądu. Postanowiłam wziąć się za siebie.

Kupiłam Sekrety Skutecznego Odchudzania i z pełną determinacją przystąpiłam do działania. Dowiedziałam się mnóstwa rzeczy o których nie miałam wcześniej żadnego pojęcia. Stosowałam się do wszystkich rad i dzięki podanym sposobom przestałam nawet jeść słodycze. Do tego z racji wolnego czasu dwa razy zumba i bieganie w tygodniu.

Co najlepsze w ogóle nie czułam się głodna. Po miesiącu szok. Na wadze było mniej dokładnie o 12,4 kg!!! W końcu mogę na siebie spojrzeć w lustrze. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia roku akademickiego i pierwszego wyjścia do klubu :)

Andżelika Bratka ze Szczyrku

Jak Zmieni Się Twoje Życie Za 30 Dni?

pkt2Wreszcie zaczniesz się czuć dobrze w swoim ciele.

pkt2 Zwiększysz swoją samoocenę i zyskasz większą pewność siebie, dzięki efektom w odchudzaniu jakie osiągniesz.

pkt2 Staniesz się bardziej atrakcyjna i zwiększysz powodzenie w życiu osobistym i zawodowym.

pkt2 Pozbędziesz się huśtawek nastrojów spowodowanych jedzeniem.

pkt2 Faceci będą oglądać się za tobą na chodniku

pkt2 Poczujesz się radosna, pełna energii i zadowolona ze swojego ciała.

UWAGA

Koniecznie przed rozpoczęciem odchudzania zrób sobie zdjęcie PRZED. Po upływie 30 dni zrobisz sobie zdjęcie PO. Porównując te zdjęcia zobaczysz ogromną różnicę w swoim wyglądzie. Będziesz chudsza co najmniej o 8 kg, zmniejszy się obwód twojego brzucha o co najmniej 5 cm. Wygląd twojej skóry i cery się poprawi, a twoja twarz będzie wyglądać 7 lat młodziej. Będzie też biła od Ciebie aura zdrowia i witalności, a osoby płci przeciwnej będą patrzeć na Ciebie z pożądaniem.


Sprawdzona Dieta i Sposoby Na To By Bez Wysiłku i Wielkich Wyrzeczeń Stracić Nawet 8 Kg w Miesiąc.

Dieta i Techniki Oparte Są o Naukowe Analizy i Badania.

Przy Tej Diecie i Technikach Nie Ma Efektu Jojo.

Komórki Tłuszczowe Są Likwidowane i Znikają.

SEKRETY SKUTECZNEGO ODCHUDZANIA
30 DNIOWY KURS

jak szybko schudnąć 10 kg w miesiąc

197 zł 97 zł

To koszt 3 zł dziennie przez 30 dni za

SMUKŁĄ SYLWETKĘ I -10 KG W MIESIĄC

To koszt kawy, czy biletu na autobus

Efekty zależą tylko od ciebie, czy będziesz chciała codziennie stosować się do materiału.

Ten kurs jest wart co najmniej 1000 zł, tyle kosztuje miesiąc pracy z trenerem personalnym.
Ty dostajesz go za 97 zł, to koszt godziny treningu z trenerem, a za tę cenę dostajesz 30 dniowy kurs.

Dodaj Do Koszyka

kup-teraz

Koszt to 97 zł za 30 DNIOWY KURS
kliknij tu i zamów teraz
Jesteś 100% anonimowa.
System dotpay.pl daje nam tylko twojego maila i numer transakcji.

BONUSY

Zamawiając Sekrety Skutecznego Odchudzania teraz otrzymasz ode mnie specjalne bonusy.
Ich łączna wartość to 182 zł.
Zamawiając teraz otrzymasz je za darmo:


Szybki Start - Plan Diety

jak schudnąć 10 kg w miesiąc bez efektu jojo

Spisałem najważniejsze elementy kursu w kilka punktów. Dostajesz całą istotę programu tak byś mogła zacząć już od pierwszego dnia.

Dostajesz plan diety na cały miesiąc z przykładami poszczególnych posiłków. Możesz zaczynać od DZIŚ!

Wartość 49 zł.


Domowy Spalacz Tłuszczu

jak schudnąć 10 kg w miesiąc dieta

Spalacze tłuszczu kosztują od 60 do 150 zł za miesiąc. Pokazuje Ci jak zrobić tak samo skuteczny spalacz tłuszczu za 5 zł miesięcznie.

Tylko dzięki temu oszczędzasz 145 zł co miesiąc.

Wartość 49 zł.


3 Skuteczne Sposoby Jak Przestać Podjadać

jak schudnąć 10 kg w miesiąc kobieta

Podaje Ci moje 3 najskuteczniejsze sposoby na to jak przestać podjadać. Ich skuteczność wynosi 98 %. Od dziś nie będziesz miała problemów z podjadaniem i będziesz umiała przeciwstawić się tej sile zjedzenia czegoś słodkiego.

Wartość 19 zł.


Idealna Cera w 7 Dni

jak schudnąć 10 kg w miesiąc zapytaj

Czyli jak za pomocą diety pozbyć się wszystkich niechcianych rzeczy z twarzy. W 7 dni oczyścisz się z pryszczy, trądziku i innych syfów. Wszystko dzięki odpowiedniemu odżywianiu.

Wartość 37 zł.


30 Dniowy Motywator


jak schudnąć 10 kg w miesiąc

Brakuje Ci motywacji i wytrwałości?

Co tydzień dostaniesz ode mnie motywacyjnego kopa dzięki czemu nie będziesz musiała więcej tylko sama ze sobą zmagać się z odchudzaniem.

Wartość 19 zł.


Dziennik Postępu

 schudnąć 10 kg w miesiąc bez efektu jojo

Proste i motywujące narzędzie do monitorowania postępu odchudzania i podtrzymywania motywacji.

Wartość 9 zł.

100% Gwarancji Satysfakcji

jak schudnąć 10 kg w miesiąc


Masz gwarancję satysfakcji. Gdybyś jakimś cudem nie osiągnęła zakładanego efektu napisz do mnie. Ustalimy co robiłaś, albo czego nie robiłaś i pokieruję cię tak, że schudniesz na 100%.

Nic nie ryzykujesz. Jeśli po 60 dniach, nie będziesz miała żadnych efektów mimo stosowania się do moich porad to zwrócę ci całą wpłatę. Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, bez żadnych konsekwencji finansowych.

Pytania


Jak szybko zobaczę i poczuję rezultaty?
Większość kobiet zauważa poprawę samopoczucia już po 3-4 dniach od rozpoczęcia kursu. Zauważysz poprawę nastroju, zwiększony poziom energii i większą chęć do działania. Utrata wagi powinna być zauważalna już po pierwszym tygodniu kursu.


Czy ta metoda naprawdę działa?
Tak. Ta metoda jest niezwykle skuteczna jednak działa ona tylko pod jednym warunkiem. Pod warunkiem, że prócz oglądania i czytania materiałów będziesz się do nich stosować. Nawet najlepsze metody nie zadziałają jeżeli nie masz ochoty z nich skorzystać. Daje ci wiedzę, daję stałą motywację jednak to od ciebie zależy czy będziesz chciała w 30 dni zmienić swoje życie.


Czy podczas odchudzania będę musiała głodować?
Absolutnie nie. Z doświadczenia wiem, że głód do niczego nie prowadzi. Moja metoda opiera się na: po pierwsze spożywaniu dużych porcji niskokalorycznych, prostych potraw tak by cały czas czuć się najedzonym, a po drugie na zredukowaniu wytwarzania hormonów odpowiedzialnych za uczucie głodu i na większym wytwarzaniu hormonów odpowiedzialnych za uczucie sytości.


Czy ten sposób odchudzania jest bezpieczny?
Tak. Ten sposób jest jednym z najbezpieczniejszych w ogóle. Jest 10 razy bezpieczniejszy niż stosowanie wszelkich tabletek odchudzających. Jesz smaczne, pełne witamin, kwasów omega 3, antyoxydantów posiłki. Usuwasz toksyny i pozbywasz się zanieczyszczeń. Wszystko tylko i wyłącznie w pełni naturalnymi metodami.

Zadałbym wręcz inne pytanie: Czy bezpiecznie jest się odchudzać bez tego systemu? Ten system jest jedynym, który nastawiony jest polepszenie wszystkich aspektów zdrowia człowieka. Wpływa pozytywnie na wagę, zdrowie, mózg, samopoczucie. Inne metody odchudzania nastawione są na gubienie kilogramów, ale przy okazji większość z nich niszczy zdrowie odchudzającego. Tutaj absolutnie to nie występuje.

Dlaczego ten kurs kosztuje więcej niż paczka tabletek odchudzających na 30 dni?
Statystyki pokazują, że 94 % kobiet stosujących tabletki odchudzające po zakończeniu ich przyjmowania wraca do wagi sprzed momentu rozpoczęcia kuracji. By trwale schudnąć przy pomocy tabletek musiałabyś przyjmować je przez 6 miesięcy a to koszt 850 zł, nie wspominając o uszkodzonej wątrobie od nadmiaru chemii. Mój kurs powoduje trwałą utratę wagi już od pierwszego tygodnia wyłącznie naturalnymi metodami oraz nie powoduje powrotu do starej wagi po jego zakończeniu. Tak naprawdę płacisz raz, a korzystasz przez całe życie.

Co oznacza gwarancja satysfakcji?
Gwarancja satysfakcji oznacza, że jeżeli zastosujesz się do wszystkich porad opisanych w kursie, a pomimo tego nie osiągniesz przedstawionych tu przez nas rezultatów zwrócimy ci całą kwotę, za którą zakupiłaś kurs. Producenci tabletek odchudzających też stosują taką gwarancję z takim wyjątkiem, że musisz odesłać na swój koszt do nich puste opakowanie tabletek. Ich siedziba najczęściej znajduje się na Wyspach Bahama czy na innych egzotycznych wyspach, gdzie koszt wysyłki przekracza koszt zakupu tabletek. Jesteśmy tak pewni swojego kursu, że u nas wystarczy, że napiszesz jedynie do nas mejla w tej sprawie, a my zwrócimy ci całą kwotę.

W jakiej formie jest ten kurs i kiedy go dostane?
Kurs jest w wersji elektronicznej. Wszystkie porady przychodzą na twój email podany przy zapłacie. W 3 minuty po opłaceniu kursu dostaniesz pierwszą lekcję. Kolejnego dnia następną i tak przez 30 dni. Jedna lekcja to może być materiał video, porada, informacja, motywacja lub trik.

Czas Porzucić Nieskuteczne Diety i Tabletki Odchudzające a Postawić Na Bezpieczną, Naturalną i Skuteczną Metodę.

Dzięki Niej Zyskasz Nie Tylko Smukłą Figurę, Ale Również Promienną Cerę i Energię Życiową.

To koszt 3 zł dziennie przez 30 dni za

SMUKŁĄ SYLWETKĘ I -10 KG W MIESIĄC

To koszt kawy, czy biletu na autobus

Efekty zależą tylko od ciebie, czy będziesz chciała codziennie stosować się do materiału.

Koszt to 97 zł za 30 DNIOWY KURS
kliknij tu i zamów teraz

kup-teraz

Jesteś 100% anonimowa.
System dotpay.pl daje nam tylko twojego maila i numer transakcji.

Jak Otrzymasz Kurs Po Zakupie?

Ten kurs jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz go na pocztę internetową w postaci plików pdf i plików video na specjalnym kanale YouTube. Codziennie otrzymasz jedną lekcję.

Plik pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać. Pliki Video oglądasz w swojej przeglądarce.

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z kursu.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej)

Jak Zapłacić

Kliknij na tej stronie w ikonę "DODAJ DO KOSZYKA" i następnie wybierz płatność, która najbardziej Ci odpowiada. Realizacja zamówienia jest w pełni zautomatyzowana, oznacza to, że jeżeli wybierzesz sposób zapłaty podany poniżej, w 3 minuty po zapłaceniu otrzymasz pierwszą lekcję kursu.

Wpisz dokładnie email, ponieważ po zakupie i dokonaniu wpłaty otrzymasz na swój adres email potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

Najszybciej działające płatności:

paypal
jak skutecznie schudnąć 10 kg

transfery internetowe (różne banki np. MBANK, PKO itd.)
jak schudnąć 10 kg w miesiąc dieta
Poniższy rysunek przedstawia, którą opcję trzeba wybrać w oknie Dotpay, aby móc zapłacić na poczcie lub w tradycyjnym banku. Przelewy te realizowane są tylko w czasie pracy banków i poczty. Ich czas realizacji trwa 2-3 dni.

jak schudnąć 10 kg w 4 tygodnie

gdybyś miała problemy z wykonaniem zamówienia pisz na
jedrzej(at)skutecznadieta.com.pl lub 532148601
(zamiast (at) wstaw małpę @ )

PS. Jeśli szukasz sposobów, żeby szybko schudnąć, pozbyć się tłuszczu z brzucha, boczków i ud, a przy okazji poprawić swoją energię i samopoczucie, to nie możesz tego przegapić. Kliknij Tu i Za 3 Minuty Rozpoczniesz 30 Dniowy Kurs Odchudzania

PS2. Pamiętaj, w tych materiałach jest znacznie więcej informacji niż tutaj opisałem. Ten system jest niedostępny nigdzie indziej. To prawdziwa esencja odchudzania 8 kg w miesiąc. Nie ma możliwości abyś straciła pieniądze. Ta wiedza działa już na setkach osób. Jest ona sprawdzona i od ciebie zależy jak ją wykorzystasz.

"Jak Schudnąć 10 Kg w Miesiąc"kup-teraz

[Rozmiar: 27332 bajtów]

.

Regulamin Polityka Prywatności
jedrzej@skutecznadieta.com.pl | 532148601

Copyright 2015 skutecznadieta.com.pl