O Mnie

jak_szybko_schudnac

 

Nazywam się Jędrzej Waszkiewicz. Jestem certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Sportu. Uważam, że każdy może mieć takie ciało jakie tylko chce i osiągnąć takie rzeczy, jakie tylko sobie wymarzy. Chcę przekazać Ci moje doświadczenie i wiedzę, abyś i Ty mógł cieszyć się wymarzoną sylwetką.

 

Jestem zwolennikiem wylewania litrów potu na treningu. Wojskowa atmosfera i wyciskanie z siebie ostatnich resztek energii to jest to co uwielbiam i czego uczę moich klientów.

 

Sportów walki uczyłem się od wielokrotnych Mistrzów Polski Taekwondo. Dodatkowo uczestniczyłem w wielu seminariach prowadzonych m.in. przez kilkukrotnego Mistrza Polski w K1, zawodowego zawodnika MMA, zawodowego boksera, byłego mistrza świata federacji WBO, WBA, IBF.

 

Po udziale w MP postanowiłem zająć się przygotowaniem siłowo-wytrzymałościowo-kondycyjnym zawodników. Po ukończeniu kursu trenera fitness pracowałem m.in. w klubie bokserskim polskiego zawodowego boksera Marcina 'Polish Express’ Marczaka (7 wygranych – 0 porażek).

 

Kilka fotek:

Na szkoleniu u Rafaela Badziaga – ultramaratończyka i mistrza motywacji. Rafael ukończył takie biegi jak Bieg Rzeźnika – 80km po Bieszczadach, del Sahara – 100 km po Saharze, Namib Desert – 100 km po pustyni Namib, Sahara Ultra – 111 km po pustyni Sahara.

ćwiczenia na pośladki

 

Po treningu z Darkiem „Tigerem” Michalczewskim

jak zrzucić brzuch

 

Na mecie Maratonu w Biedrusku

jak szybko schudnąć
jak schudnąć z brzucha

 

Na Mistrzostwach Polski TKD (czarny kask)

płaski brzuch
Ćwiczenia na brzuch

 

Na mecie w Gdyni (dystans krótki)

ćwiczenia na mięśnie brzucha

jak schudnąć

 

Slackline, to koordynacja, skupienie i koncentracja.

cardio on Make A Gif